Zásady vrátenia Peňazí

ZRUŠENIE ALEBO ZMENY

Ak chcete zrušiť alebo zmeniť svoju objednávku, môžete tak urobiť do 24 hodín.

Prosím, pochopte, že vašu objednávku nebudeme môcť zrušiť ani vykonať žiadne zmeny po uplynutí 24 hodín od potvrdenia platby, pretože sa snažíme spracovať a odoslať tovar čo najrýchlejšie.

Nenesieme zodpovednosť za nesprávnu adresu alebo iné nesprávne informácie poskytnuté zákazníkmi počas procesu objednávky, ktoré majú za následok stratu balíka (balíkov) alebo zmeškané doručenie kuriérmi.

Zákazník je zodpovedný za kontrolu informácií uvedených na našej webovej lokalite a zobrazených na stránke s potvrdením objednávky.

Ak ste si všimli nesprávne informácie, potrebujete vykonať zmeny alebo zrušiť objednávku, okamžite nám pošlite e-mail na adresu support@bestbrandsslovakia.com.

VRÁTENIE ALEBO VÝMENA TOVARU

Objednávku môžete vrátiť do 14 dní od jej doručenia na vašu adresu (podľa informácií o sledovaní) a požadovať vrátenie peňazí alebo výmenu. Ak od nákupu uplynulo 14 dní, žiaľ, nemôžeme vám ponúknuť vrátenie peňazí alebo výmenu.

Ak došlo k chybe na našej strane (t. j. nesprávny tovar, neúplné kusy a pod.) alebo výrobok prišiel poškodený, opravíme to bez ďalších nákladov.

Z akéhokoľvek iného dôvodu nám budete musieť výrobok zaslať späť a uhradiť s tým spojené poštovné a manipulačné poplatky, pretože zásielky s dobierkou nemôžeme prevziať. Tovar(y) musí(ú) byť nepoužitý(é) a v rovnakom stave, v akom ste ho dostali, a musí(ú) byť tiež v pôvodnom alebo podobnom obale. Ak sú vrátené výrobky, ktoré sa k nám dostanú, poškriabané, chýbajú na nich ochranné fólie alebo sú porušené pečate, vyhradzujeme si právo odmietnuť vrátenie peňazí.

Po kontrole vášho vráteného tovaru vám zašleme e-mail s oznámením, že sme váš vrátený tovar (tovary) dostali. Taktiež vám zašleme e-mail s oznámením, či bude spracovaná úplná alebo čiastočná náhrada.

Za všetky vrátené položky budeme tiež požadovať poplatok za opätovné uskladnenie v hodnote 10 EUR, aby sme pokryli náklady na opätovné zabalenie a obnovenie zásob. Táto suma bude odpočítaná od sumy, ktorá sa má vrátiť.

Na vrátenie sa neprijímajú nasledujúce položky:

  • Produkty, ktoré boli otvorené (kozmetika)
  • Výrobky, ktoré boli testované/použité
  • Výrobky, ktoré nemajú neporušené etikety, majú porušené alebo vymazané pečate
  • Výrobky zakúpené v iných obchodoch
  • Výrobky, ku ktorým nie sú priložené doklady preukazujúce nákup (faktúra alebo daňový doklad)
  • Výrobky s akokoľvek poškodeným obalom

VRÁTENIE PENIAZE

Vrátenie peňazí sa spracuje okamžite po tom, ako od nás dostanete e-mailom potvrdenie o vrátení peňazí alebo potvrdenie o vrátení peňazí. Pultová hodnota vráteného tovaru bude vrátená bankovým prevodom, a to len na účty patriace bankám na Slovensku.

DODATOK

V závislosti od okolností objednávky si spoločnosť NajlepšieZnačkynaSlovensku™ vyhradzuje právo udeliť alebo rozhodnúť, či bude potrebné vrátiť peniaze v plnej výške, čiastočne alebo vymeniť tovar, pretože každý scenár zákazníka je iný a musí sa k nemu pristupovať individuálne.