Preprava a Doručenie

DOPRAVA

Snažíme sa odosielať objednávky do 24 hodín od ich zadania. Pri objednávkach nižších ako 40 EUR je poštovné 4 EUR.

Vaša objednávka bude doručená na dodaciu adresu, ktorú ste uviedli pri nákupe. NajlepšieZnačkynaSlovensku™ nezodpovedajú za objednávky odoslané na nesprávnu alebo nepresnú dodaciu adresu zadanú počas nákupu.

Kupujúci je povinný skontrolovať správnosť údajov o doručení po prijatí e-mailu s potvrdením objednávky a oznámiť nám prípadné opravy na adrese support@

bestbrandsslovakia.com .


Po odoslaní objednávky vás budeme informovať e-mailom s číslom zásielky a odkazom na jej sledovanie. Vždy si skontrolujte priečinok Spam alebo Nevyžiadaná pošta, či sa v ňom nenachádzajú naše e-mailové aktualizácie. Ak používate službu Gmail, skontrolujte kartu Propagačné akcie.

Ak ste nedostali e-mail s číslom sledovania do 72 hodín od odoslania objednávky, pošlite nám e-mail na adresu support@bestbrandsslovakia.com, aby sme to mohli skontrolovať.

DOPRAVA

Priemerné dodacie lehoty sú uvedené nižšie.

Slovensko: 2 pracovné dni

Často sa stáva, že výrobky prídu skôr.

Ak ste čakali dlhšie, ako sú uvedené dodacie lehoty, a stále ste od nás nedostali svoju objednávku, napíšte nám na support@bestbrandsslovakia.com a my sa na vec čo najskôr pozrieme. Pomôžeme vám vyriešiť akýkoľvek problém.

***COVID-19 AKTUALIZÁCIA:

Vzhľadom na nedávnu pandémiu COVID-19 očakávajte ďalšie oneskorenia našich vyššie uvedených predpokladaných termínov.

Tieto časy sú odhadované v čase, keď podniky a kuriérske služby (napríklad miestna pošta) fungujú v stabilizovanom režime.

Nemáme kontrolu nad rýchlosťou, akou pošta dokáže prijať, spracovať a prepraviť váš balík, pretože môže mať zavedené určité systémy na zaistenie bezpečnosti svojich zamestnancov.

V nepravdepodobnom prípade, že váš balík bude trvať dlhšie, ako je náš očakávaný čas doručenia uvedený vyššie, budete o tom informovaní e-mailom.

VIACNÁSOBNÉ ZÁSIELKY

V závislosti od počtu objednaných položiek môžeme byť nútení poslať ich v samostatných balíkoch, pokiaľ sa nám všetky nezmestia do jedného balíka. Je možné, že vám prídu v samostatných balíkoch v rôznych časoch v rámci uvedenej dodacej lehoty.

Neľakajte sa, ak nedostanete všetky položky naraz, a neváhajte nám napísať na e-mailovú adresu support@bestbrandsslovakia.com, aby sme vám poskytli ďalšie informácie o sledovaní vašej objednávky (ak ste tak neurobili).

ZÁKAZNÍCKE POVINNOSTI

Upozorňujeme, že ste zodpovední za všetky clá alebo dodatočné dane vyrubené v dôsledku dovozu do vašej krajiny. Medzinárodné clá a dane nie sú zahrnuté vo vašej objednávke a v prípade potreby ich musíte zaplatiť pred doručením.

Náklady na dovozné clá a dane spravuje colný úrad vašej krajiny a neurčuje ich ani nevyberá spoločnosť NajlepšieZnačkynaSlovensku™ .

SLEDOVANIE OBJEDNÁVKY

Svoju objednávku môžete sledovať prostredníctvom odkazu na sledovanie, ktorý vám bude zaslaný na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli počas procesu nákupu.

Ak máte problém nájsť informácie o sledovaní na tejto stránke, môžete použiť aj nižšie uvedenú stránku na sledovanie.

https://www.17track.net/en

Ak máte stále problémy so sledovaním objednávky, napíšte nám na support@bestbrandsslovakia.com a my sa vám budeme snažiť poskytnúť podrobné informácie.

CHÝBAJÚCE ZÁSIELKY

Za nesprávne spracované, poškodené alebo stratené zásielky nezodpovedá spoločnosť NajlepšieZnačkynaSlovensku™ .

Ak sledovacie číslo ukazuje, že tovar(y) bol(i) úspešne doručený(é) na dodaciu adresu uvedenú počas procesu nákupu. Odporúčame zákazníkom kontaktovať miestnu poštu a zistiť, kam bola doručená.

V prípade položiek, pri ktorých sa preukáže, že boli úspešne doručené, sa nevydávajú žiadne náhradné zásielky ani sa nevracajú peniaze. Nezodpovedáme za nesprávne údaje o adrese zo strany zákazníkov ani za zmeškané pokusy o doručenie zo strany kuriérov.

Vždy odporúčame skontrolovať svoj pozemok alebo susedov, aby ste sa uistili, že váš balík nebol nesprávne umiestnený.

Ak si myslíte, že váš balík bol odcudzený, môžete to nahlásiť miestnemu kuriérovi a miestnej polícii.

ODMIETNUTÉ BALÍKY

Hoci uprednostňujeme vybavovanie vrátenia zásielky po jej prevzatí, ak odmietnete doručenie objednávky, peniaze vám vrátime až po doručení zásielky (zásielok) do nášho skladu.

Od sumy, ktorá má byť vrátená, budeme tiež musieť vybrať alebo odpočítať náklady na dopravu.

DODATOK

Pri objednávke od spoločnosti NajlepšieZnačkynaSlovensku™ , súhlasíte s tým, že budete čakať na dodacie lehoty uvedené v Zásadách vrátenia peňazí, v potvrdení objednávky a v e-maile s potvrdením o odoslaní.